Mazowieckie – firmy

Firmy z woj. mazowieckiego

 

Psychoterapia

Terapia małżeńska Warszawa – Mediacje poprzedzone są indywidualną, poufną rozmową z każdą ze stron (premediacja). Mediacje to dobrowolna rozmowa prowadzona z udziałem neutralnej mediatorki zaakceptowanej przez strony. Na tej stronie uzyskasz pomoc odnośnie terapi dla par, terapii małżeńskiej. Gabinet przy ul. Fabrycznej 27 w Warszawie.

Sklepy

Sklep przeciwpożarowy  – sklep internetowy oferuje sprzęt gaśniczy i artykuły ppoż. Oferujemy szeroki wybór gaśnic, hydrantów, instrukcji ppoż. i znaków, by zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe w obiektach publicznych, przemysłowych oraz w domu, mieszkaniu, biurze. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Produkujemy akcesoria do gaśnic i znaków. Mamy zarówno gasnice domowe, jak i zestawy urządzeń do gaszenia dużych obiektów.

Usługi

Ppoż Warszawa – Instal Fire to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie kompleksowej obsługi przeciwpożarowej. Usługi ppoż, wykonujemy instalacje ppoż i konserwacje nie tylko na terenie woj. Mazowieckie, miasta Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Marki, Pruszków, Otwock ale również na obszarze całego kraju dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Konsultacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej, Opinie, audyty i ekspertyzy techniczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej, Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Stała opieka nad budynkami z zakresu instalacji elektrycznych, Projekty instalacji elektrycznej, oświetlenia podstawowego i awaryjnego.

Remonty Warszawa – kompleksowe usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy wykwalifikowanych fachowców, którzy zrealizują Twoją wizję wymarzonego mieszkania. Remonty na terenie miasta Warszawa i okolice ( Targówek, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Śródmieście, Ochota, Wola, Praga Północ, Praga Południe, Ursynów, Białołęka, Tarchomin, Nowodwory, Legionowo, Marki ).

Fotowoltaika Radom – To właśnie dzięki fotowoltaice możesz przekształcić światło słoneczne w energię elektryczną, która zasili Twój dom a Ty dzięki temu zaczniesz korzystać z darmowej energii. Dobrze wykonany montaż to gwarancja bezawaryjności. Prawidłowo wykonany montaż paneli fotowoltaicznych, zgodnie ze sztuką technologiczną to element równie ważny jak jakość sprzętu.

Fotowoltaika dla Firm – instalacje fotowoltaiczne –  instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenie wielu miast i województw m.in. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, opolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie czy podkarpackie.

Niemiecki Warszawa – Korepetycje z języka niemieckiego – Lekcje niemieckiego odbywają się w dwóch lokalizacjach do wyboru Targówek, Bródno – ul. Rembielińska lub Tarchomin ul. Antalla.